Plan izleta i akcija

21.Dan HPD Gorščica
27.-30.Dani hrvatskih planinara - Vrgorac
Lipanj11.-12.Platak - Risnjak
22.-25.Obilaznica " Vila Velebita"
Srpanj9.PP Medvednica - 2.dio Dedine obilaznice
16.Samoborsko gorje
Kolovoz5.-7.Feratom po Koruškoj
13.-15.Paklenica - penjačka
27Baraćeve špilje
Rujan10.-11.Promina
24.Opatija
Listopad8.Staza 7 slapova
15.Samoborski vidici - djeca
29.-1.11.Preko Pelješkog mosta
Studeni12.Krapinjonac i zagorski bregi - djeca
12.-13Tuk - Bjelolasica
26.Papuk
Prosinac10.Tuhobić
20.Redovna skupština HPD-a

Vodič ima pravo otkazati izlet, promijeniti program ili ga odgoditi za neki drugi termin zbog vremenskih uvjeta, nedovoljnog broja prijavljenih ili drugih nepredviđenih okolnosti.

Članovi se prije prijave za sudjelovanje na izletu trebaju raspitati da li je izlet primjeren njihovim predispozicijama ovisno o fizičkoj spremi i tehničkom znanju, a posebno trenutnom zdravstvenom stanju. Prilikom prijave sudionik potvrđuje da je upoznat sa zahtjevnošću izleta, te da ispunjava gore navedene uvjete.

Prilikom prijave sudionik pristaje na hod u skupini i obvezuje se poštivati upute vodiča sve do kraja izleta.

Prijavom na izlet sudionik potvrđuje da je upoznat sa pravilima Društva, da sudjeluje na vlastitu odgovornost i izjavljuje da društvo ne snosi nikakvu odgovornost u slučaju nesreće na planinarskom izletu. Svi članovi koji imaju važeću iskaznicu i markicu za tekuću godinu osigurani su za slučaj invaliditeta i smrti na planinarskim izletima preko Hrvatskog planinarskog saveza.

Prijave za izlete šalju se na vodici@hpd-gorscica.hrnajkasnije dan prije izleta za jednodnevne izlete i najmanje 5 dana prije izleta za dvodnevne izlete koji uključuju noćenje.

Izlet se možeprijaviti i online na ONLINE PRIJAVA IZLETA

Hrvatsko planinarsko društvo Gorščica / e mail: info@hpd-gorscica.hr / Adresa društva: Maksimirska 96 Zagreb / Prostorije društva MO Maksimir Barutanski breg 5